"Není dobře na sebe dávat žaloby," vzkázal Babiš Pavlovi. A připomněl mu kauzu Turek
Rozhodnutí prezidenta Petra Pavla podat kompetenční žalobu kvůli sporu o účast na summitu NATO premiér Andrej Babiš (ANO) respektuje. Žalobu k Ústavnímu soudu Pavel podal po pondělním rozhodnutí kabinetu nedelegovat hlavu státu na summit. Podle Babiše ale není dobře, když na sebe ústavní činitelé dávají žaloby.