Šlo mi o ego. Expolicista z kauzy Bereta je volný. Seděl za vynášení zpráv ze spisů
Obvodní soud pro Prahu 4 v úterý rozhodl o podmíněném propuštění z vězení bývalého policisty a soukromého detektiva Igora Gáboríka odsouzeného v kauze Bereta za vynášení neveřejných informací z trestních spisů. Vyhověl tak jeho žádosti o podmíněné propuštění z výkonu dvouletého trestu, z něhož si Gáborík odpykal zhruba deset měsíců.