Delegaci má vést prezident. Macinka je hulvát, Babiš by ho měl odvolat, míní Rychetský

Delegaci má vést prezident. Macinka je hulvát, Babiš by ho měl odvolat, míní Rychetský
Delegaci na summit NATO v Ankaře by měl vést prezident, shodli se v pořadu Poledne s Moravcem bývalý šéf Ústavního soudu Pavel Rychetský a někdejší ministryně spravedlnosti Eva Decroix (ODS). Vyplývá to podle nich ze zásad mezinárodního veřejného práva i z diplomatických protokolů.