Delegaci má vést prezident. Macinka je hulvát, Babiš by ho měl odvolat, míní Rychetský
Delegaci na summit NATO v Ankaře by měl vést prezident, shodli se v pořadu Poledne s Moravcem bývalý šéf Ústavního soudu Pavel Rychetský a někdejší ministryně spravedlnosti Eva Decroix (ODS). Vyplývá to podle nich ze zásad mezinárodního veřejného práva i z diplomatických protokolů.