Jednání USA a Íránu na technické úrovni skončilo, budou zřízeny pracovní skupiny
Americko-íránské jednání na technické úrovni ve Švýcarsku skončilo, jeho výsledkem je rozhodnutí zřídit čtyři pracovní skupiny. Ty se zaměří na otázky související se zrušením sankcí uvalených na Teherán, íránským jaderným programem a obnovou a hospodářským rozvojem Íránu. Úkolem čtvrté skupiny bude monitorování vývoje. V úterý to podle agentury Reuters uvedla íránská státní agentura IRNA.