„Příšerné, potřebovali oběť.“ Šéf štvanického klubu reaguje na trest pro Vondroušovou
Čtyřletý trest pro wimbledonskou vítězku Markétu Vondroušovou za to, že se v prosinci minulého roku odmítla ve svém bytě podrobit dopingové zkoušce, považuje manažer jejího tenisového klubu I. ČLTK Praha Vladislav Šavrda za vysoce nepřiměřený.