„Příšerné, potřebovali oběť.“ Šéf štvanického klubu reaguje na trest pro Vondroušovou

„Příšerné, potřebovali oběť.“ Šéf štvanického klubu reaguje na trest pro Vondroušovou
Čtyřletý trest pro wimbledonskou vítězku Markétu Vondroušovou za to, že se v prosinci minulého roku odmítla ve svém bytě podrobit dopingové zkoušce, považuje manažer jejího tenisového klubu I. ČLTK Praha Vladislav Šavrda za vysoce nepřiměřený.