Řidič auta srazil v Ústí nad Labem chodkyni, svědci ho vytáhli z vozu a zbili
Ve čtvrti Krásné Březno v Ústí nad Labem řidič osobního automobilu v úterý srazil chodkyni. Skončila v péči lékařů. Svědci nehody šoféra vytáhli z vozu a zbili ho. Lékaři muže převezli do nemocnice. ČTK to řekla mluvčí ústecké policie Veronika Hyšplerová. Podle ní to není první případ, kdy do řešení automobilové nehody před příjezdem policie zasáhli přítomní.