Vystrčil: Česko by se mělo v Ankaře prezentovat v maximálně možné silné sestavě

Vystrčil: Česko by se mělo v Ankaře prezentovat v maximálně možné silné sestavě
Česká republika by se měla na summitu Severoatlantické aliance v turecké Ankaře prezentovat v maximálně možné silné sestavě, pokud tam poletí prezident Petr Pavel a bude mít odpovídající roli, bude to naplněno, soudí o sporu mezi vládou a Hradem o účast na summitu předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS).