Český ministr spravedlnosti a velvyslankyně Kanady podepsali smlouvu o vydávání
Ministr spravedlnosti Jeroným Tejc (za ANO) a kanadská velvyslankyně Emily McLaughlinová v pondělí podepsali smlouvu o vydávání lidí mezi Českou republikou a Kanadou. Po dokončení ratifikačního procesu a nabytí platnosti nahradí nová smlouva dosavadní právní základ z roku 1924 a přispěje k účinnější vymahatelnosti práva.