Koubek opět terčem posměchu. Višinský v přímém přenosu popřel jeho slova o střídání
Trenér Miroslav Koubek neuvažuje, že by po vypadnutí české fotbalové reprezentace ve skupině na MS u týmu skončil. „Mám smlouvu, z boje neutíkám,“ řekl po závěrečném vystoupení na šampionátu, kterým byla prohra 0:3 s Mexikem. Česko získalo jediný bod a skončilo ve skupině poslední.